משקלים >>

משקל כיס

מפרט:

משקל כיס קומפקטי נייד.
מופעל עי סוללות .
תצוגת LCD עם תאורת רקע.
קל ופשוט להפעלה.

כושר שקילה:

100 גרם דיוק 0.01
500 גרם דיוק 0.1
 
 

משקל כיס יכול לאמוד בצורה מדויקת יותר משקלים של מוצרים מסוימים. ישנה חשיבות רבה לרמת דיוק מרבית בשקילה של מוצרים. ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי משקלים שונים. ישנם משקלים מאסיביים המתאימים למדידה של עומסים כבדים וישנם משקלים עדינים המתאימים בעיקר לשווקים ולחנויות קמעונאיות שבהן יש צורך בשקילה של מוצרים שונים, כגון מוצרי מזון, פירות וירקות. משקלים איכותיים יכולים להגיע לרמת דיוק של 0.1 עד 0.0001 גרם.

כמו כן, בחנויות טבע המשווקות מוצרי בריאות, אפשר למצוא סבונים ומוצרי טיפוח למיניהם שנמכרים במשקל, ישנן מעבדות המשתמשות במשקלים מסוגים שונים וכמובן משתמשים בהם גם לצרכים שונים בתעשייה, במפעלים ועוד.

איך בוחרים משקל לבית העסק?

מומלץ לבדוק ממה עשוי המשקל, מהו טווח השקילה שלו? יש צורך להתאים את המטרות לבחירת המשקל המתאים, אין טעם לבחור במשקל שמכיל עומסים כבדים כאשר הצורך הוא במוצרים המתאימים למשקל עדין וההפך. ניתן למצוא מגוון רחב של משקלים בהתאם לצורך ולהעדפה אישית, במידה ויש צורך במדידה של מוצרים קטנים במיוחד, קיימת אפשרות לרכוש משקל כיס קטן וקומפקטי במיוחד.

מה מיוחד במשקל כיס?

משקל כיס הוא משקל קטן, נוח לשימוש וקומפקטי. למשקל כיס יש שימושים רבים, ניתן לשאת את המשקל כיס בתיק במידה ויש צורך בניידות המשקל ממקום למקום, משקל כיס יכול להתאים לשימוש של מוצרי מזון, במידה ומעוניינים לבדוק משקל מדויק של מוצרי מזון מסוימים, משקל כיס יכול להיות הפתרון המושלם עבור מי שזקוק למשקל מחוץ לכותלי הבית. באמצעות משקל כיס ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות של שקילה.

לשקילה באמצעות משקל כיס יש שימושים נוספים כגון שקילה של זהב, מטבעות, שקילה של חומרים שונים, למשל טבק ועוד.

אולי תתעניין גם ב:

משקל תלייה

משטח שקילה

סורק ברקוד

איך לבחור משקל כיס?

כדאי להתאים את משקל כיס לפי הצורך. אפשר למצוא משקלי כיס עם פיצ’רים שונים בהתאם לצורך. למשל ישנם משקלי כיס שיש להם יכולת כיבוי עצמאית לאחר 30 שניות לצורך שמירה על אורך חיי הסוללה. בנוסף לכך יש משקלים שנפתחים לשני חלקים, אחד מהם הופך להיות משטח השקילה והצד השני הוא המכסה של המשקל, זה נוח בעיקר כאשר מעוניינים לשאת את המשקל בתיק האישי.

לגבי פונקציונליות משקל כיס, אפשר למצוא משקלי כיס המאפשרים קיזוז של משקל האריזה מסך משקל המוצר עצמו. לגבי התצוגה, יש משקלי כיס שמגיעים עם תצוגת LED ותאורת רקע, כמו כן כדאי לבדוק את הגודל של המשקל בהתאם לצורך ולהעדפה אישית.

ישנם משקלי כיס עם רמת הספק שונה, חלק ממשקלי הכיס פועלים על שתי סוללות, ניתן למצוא גם משקלי כיס הפועלים על שלוש סוללות, בכל אופן כדאי לבדוק איזה משקל כיס מתאים על פי רמת ההספק הנדרשת ובהתאם לצורך.

דילוג לתוכן