מכונות לספירת כסף
                                                                                   מכונות לספירת שטרות\מטבעות לניהול הכסף בסוף כל יום

מכונות לספירת כסף

מכונה לספירת שטרות EB-300

מפרט:

מכונה קלאסית לספירת רוב סוגי השטרות.

4 מהירויות ספירה 900,1200,1500,1800 שטרות לדקה.

עצירה לקבוצות מ-1 עד 999 .

תא קיבולת עד 300 שטרות .

תא שטרות שנספרו (סטקר) עד 300 שטרות .

מידות שטר בממ: 100×185 – 60×100.

אפשרויות הפעלה: ידנית (לחצן הפעלה) / אוטומטית (הנחת השטרות).

תצוגה:

צג לקוח (בתוספת תשלום)

יתרונות בולטים:

  • מכונה מהירה ביותר עד 1800 שטרות לדקה
  • שקטה במיוחד
  • מכונה באיכות בנקאית גבוהה, חזקה במיוחד, תוצרת קוריאה

מידות:

גובה 255, רוחב 270, עומק 260 ממ
משקל בקג : 6

מכונה לספירת שטרות יכולה לחסוך זמן בביצוע תשלום בכל עסק. ספירת מזומנים בצורה ידנית מבזבזת זמן ועלולה לגרום לבלבול, בעיקר אם מדובר על סכומים גבוהים במיוחד. מכונה לספירת שטרות תורמת לעסק בכך שהיא תקטין את זמני ההמתנה של הלקוחות, תאפשר שירות מהיר ויעיל יותר. ספירת השטרות מתבצעת בצורה מאובטחת ואמינה.

מכונות לספירת שטרות נמצאות בשימוש בעיקר בבנקים, בסניפי דואר, תחנות דלק ועוד. אך כיום מומלץ לכל בית עסק קמעונאי לרכוש מכונת ספירת שטרות, כדי לבצע העברת תשלום מהלקוחות בצורה הטובה והמהירה ביותר. עבודת ספירת השטרות יכולה להיות מתישה ואף מבלבלת במיוחד.

בחירת מכונה לספירת שטרות

 יש לקחת בחשבון שיש צורך במכונה המאפשרת ספירת שטרות מאובטחת ואמינה. כיום ניתן לרכוש מכונה במגוון סוגים ומחירים, מכונה לספירת שטרות צריכה להיות איכותית ובעלת תו תקן בינלאומי, כדי להימנע מתקלות בלתי צפויות, כדאי להימנע מרכישה של מכונות ישנות או מכונות יד שנייה.  מומלץ להשקיע ולרכוש מכונה איכותית לבית העסק. חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח ארוך.

מכונה לספירת שטרות יכולה לזהות מגוון סוגים של שטרות כגון יורו ודולר ושטרות נוספים ממדינות שונות בעולם. כיום ניתן למצוא גם מכונות שסופרות צ’קים. מכונה לספירת שטרות צריכה להיות פשוטה וקלה לתפעול, המכונה צריכה לאפשר ספירה מהירה של השטרות ואת האפשרות לכוון את מהירות הספירה.

 חשוב שמכונה לספירת שטרות תספק ספירה מדויקת ואמינה, לכן מומלץ לבחור במכונה איכותית ומומלצת לבית העסק. מכונת לספירת שטרות אינה גוזלת מקום רב, מדובר על מכונות קומפקטיות וקלות משקל, כך שניתן להציב אותן במגוון מקומות במשרד לפי נוחות השימוש ולפי העדפה אישית של בעל העסק.

מה כדאי לבדוק טרם הרכישה של מכונה לספירת שטרות?

  • מומלץ להתייעץ עם מכרים או קולגות שרכשו בעבר מכשיר לספירת שטרות, כדאי לקבל המלצות על חברה אמינה המספקת שירות טוב ללקוחות ומוצרים איכותיים. מומלץ לרכוש מכונה לספירת שטרות שיש לה אחריות יצרן. כדאי לבדוק מה האחריות כוללת ומה התוקף שלה.
  • קצב ספירת השטרות- זמן הוא דבר חשוב, בעיקר אם יש לקוחות בחנות והם ממתינים לקבלת שירות. מכונה לספירת שטרות צריכה להיות מהירה ויעילה, כדאי לבחור במכונה המאפשרת ספירה בטווח של 800 עד 1200 שטרות לדקה.
  • מכונה אוטומטית או ידנית- כיום ניתן למצוא מכונות שסופרות את השטרות באופן אוטומטי ברגע שבו מניחים את השטרות ואין צורך ללחוץ על כפתור מסוים כדי להתחיל את הספירה. כדאי לבדוק שהמכונה מכילה צד שמראה את כמות הכסף שנספרה, ישנם פיצ’רים שונים שמאפשרים חישוב של כמה קבוצות שטרות שעברו ספירה יחד.

אולי תתעניין גם ב:

מכונה לספירת מטבעות

סורק ברקוד

קופה רושמת SAM4S

מכונה לספירת שטרות היא מוצר הכרחי בבית העסק, חשוב שהמכונה תהיה איכותית, אמינה ומאובטחת. יש לוודא שהמכונה עומדת בתקו תקן הנדרש וקלה לתפעול.

השאר פרטים ונחזור אליך:

לרכישת מוצר זה חייגו אלינו:

03-9441123
info@kupot.co.il

המותגים שלנו